KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckningar 13229395
nr 1322 9395
Teckningar
3 st. Signerade. Motivet: 13x11- 18x15cm, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 27 april 2020
kl 18:51:48
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr